Lieky, vitamíny a potravinové doplnky

V našej kategórií Lieky, vitamíny a potravinové doplnky nakúpite tovar už od 0.29 €. K najčastejšie kupovaným patrí ARGIN-IN pre mužov a Dr. Müller PantheNose nosný sprej s horčíkom 20 ml, ale aj MAGNESIUM Chelate + B6 cherry SALUTEM. Zákazníci dobre hodnotia najmä Hanus Silica cédrová olej 10 ml V akcií kúpite aktuálne produkt ALPA FRANCOVKA GAŠTAN K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani ALPA LESANA FRANCOVKA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Lieky, vitamíny a potravinové doplnky a budete naozaj spokojní.

MAGNESIUM Chelate + B6 cherry SALUTEM

Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou višňovou príchuťou. Horčík podporuje správnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B6 prispieva k riadnemu fungovaniu nervového...

ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ

Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu tkanín. Extrakt z kostihojového koreňa obsahuje hlavne slizové látky, alantoín, triesloviny a alkaloidy.

Ambrobene 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach dýchacích ciest, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Anopyrin 100 mg

Anopyrin 100 mg patrí medzi antitrombotiká zo skupiny inhibítorov agregácie trombocytov, to znamená medzi liečivá, ktoré tlmia zhlukovanie krvných doštičiek (trombocytov), a tým predchádzajú vzniku...

Anopyrin 30 mg

Liek patrí medzi antitrombotiká zo skupiny inhibítorov agregácie trombocytov (liečivá, ktoré tlmia zhlukovanie krvných doštičiek (trombocytov), a tým predchádzajú vzniku krvných zrazenín v cievach...

Aspirin tbl.10 x 500 mg

Liek znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov,...

ASPIRIN-C

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.

ATARALGIN

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín, guajfenezín. Pomáha tlmiť bolesť, znižuje teplotu, zmenšuje napätie a pôsobí ukľudňujúco. Od 15 rokov.

BRUFEN 400

BRUFEN 400 pôsobí proti bolesti, znižuje zvýšenú teplotu a má protizápalový účinok. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

Brufen 400 tbl.flm 50 x 400 mg

Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Protizápalový účinok spočíva v znížení tvorby škodlivých látok (prostaglandínov), ktoré vznikajú počas zápalu.

Canesten Gyn 1 deň tbl.vag.1 x 500 mg

Canesten GYN 1 deň 500 mg mäkká vaginálna kapsula účinne lieči vaginálnu kvasinkovú infekciu len jednou aplikáciou. Vďaka tomu prináša úľavu od nepríjemného svrbenia a výtoku. Pôsobí aj proti...

Cicaderma ung.der.1 x 30 g

Masť patrí medzi zložku fytofarmakum. Pomáha znižovať zápal, bolesť a opuch. Vhodná pri drobných poraneniach, odreninách, pri uštipnutí hmyzom, pri malých popáleniach.

Clotrimazol AL 100 tbl.vag.6 x 100 mg

Liek obsahuje klotrimazol, širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, plesňami a kvasinkami (predovšetkým rodu...

Cocculine tbl.30

Liek zo skupiny homeopatík. Napomáha pri kinetóze-nepríjemných stavoch pri cestovaní dopravnými prostriedkami. Ospalosť nespôsobuje.

Detralex tbl.flm.60

DETRALEX® je liek na boľavé, či opuchnuté nohy a kŕčové žily. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. DETRALEX® so silou piatich mikronizovaných flavonoidov uľaví od boľavých, ťažkých a...

Diclobene gel.1 x 100 g

Diclobene gél potláča bolesť, opuch a zápal po športových poraneniach, znižuje bolestivosť pri pohybe. Pôsobí pri ťažkostiach reumatického pôvodu, pri náhle vzniknutých i dlhotrvajúcich zápaloch.

DIKY 4 % Spray Gel

Liek vo forme aerodisperzie. Pri aplikácii na kožu vznikne gél. Napomáha zmierňovať opuchy a bolesti kĺbov a ich okolia. Obsahuje diklofenak.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: